Керівникам підприємств!

Дата: 24.05.2021 11:01

Шановні керівники громадських організацій та галузевих асоціацій!

Інформуємо вас, що 25 травня 2021 року (вівторок) відбудеться Українськолівійський бізнес-форум.

Організаторами форуму виступають У країн ський союз промисловців і підприємців (УСІП1) та Ділова рада Лівії за підтримки Посольства Лівії в Україні.

Під час форуму буде презентовано економічний, промисловий та інвестиційний потенціал України та Лівії, а також обговорюватимуться перспективні напрямки співпраці між країнами, шляхи виходу на ринок підприємцями, проблемні питання, з якими стикається бізнес обох країн під час спільної роботи.

З лівійської сторони у форумі візьмуть участь компанії, що представляють такі напрямки діяльності: інфраструктура та будівництво (інвестиції у відповідні проекти), імпорт-експорт продуктів харчування, відновлювальна енергетика, експорт будівельних матеріалів тощо (попередній список лівійських учасників одається).

Форум відбудеться у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.

Початок форуму (відеоконференціі) - о 13:00.

Запрошуємо вас взяти участь у форумі.

Посилання на відеоконференцію буде надіслано на вказаний шд попередньої реєстрації e-mail.

Звертаємо Вашу увагу на обов'язковість попередньої реєстрації, здійснюється шляхом заповнення електронної форми - h ttps ://f о rms.gle/ emLD iwZv J3d4J nzJ А