ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ ЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.05.2021 13:55

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО  ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

ЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття  пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Званівська сільська рада оприлюднює проєкт  рішення Званівська сільської ради  «Про  встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Званівська сільської ради» .

З повним текстом проєкту регуляторного акту та аналізом  його регуляторного впливу можна ознайомитись у  фінансовому відділу Званівської сільської ради (щоденно з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних)  за адресою: 84528, с.Званівка, пр-т. Перемоги, буд.1,  а також  на офіційному веб-сайті  Званівської сільської ради (zvanivska.gromada.org.ua у розділі «Податки та збори» та «Регуляторна політика»).

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення Званівської сільської ради будуть прийматися у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб   протягом  місяця з дати його  опублікування за вищевказаною адресою.