Чергове засідання виконавчого комітету Званівської сільської ради

Дата: 20.05.2021 10:04

Фото без опису19 квітня сільський голова - Софія Максименко провела чергове засідання виконавчого комітету.

Членими виконавчого комітету були розглянуті та затвердженні рішення виконавчого комітету про погодження звіту про виконання бюджету Званівської сільської територіальної громади за І квартал 2021 рік,  про затвердження Плану заходів щодо організації роботи по складанню прогнозу бюджету Званівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки, про погодження проєкту рішення «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Званівської сільської  територіальної громади на 2021 рік», про затвердження складу тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності при виконкомі Званівської сільської ради  та Положення про неї, питання що стосуються адміністративних послуг, заходи з увічнення пам’яті захисників України, заходи з популяризації державних символів України, тощо.