День пам’яті Чорнобильської трагедії у ЗДО «Ромашка» Званівської сільської ради.

Дата: 26.04.2021 16:42

Чорнобиль... Про ці події повинні знати всі, навіть такі маленькі «чомучки», як дошкільнята. Тому що формування екологічної культури відбувається інтенсивно саме в дошкільному віці. Доступна форма, інтонація, факти, дитяче уявлення формують переконання, що людина всього лише частинка природи, яку потрібно берегти та примножувати.

Минуло 35 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув  безслідно, він розплодив по світу багато трагедій; він буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Уже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, а ми все ще пам'ятаємо тих, хто пішов у вогонь, - вони увійшли у стогін i душу, болем зчорнену до дна:

Рахунок буде 904. Всіх поіменно у не забуття.

I буде суд, який поверне віру,

Та не поверне молоді життя.

Хто квітень наш отак підступно зрадив,

Що стільки горя, аж рида весна?

I хто тепер такій бiдi зарадить?!

Щоб жив Дніпро i щоб жила Десна.