Благодійний фонд NEW WAY в приміщенні Званівського сільського будинку культури, провів тренінг з нарощування потенціалу у сфері водопостачання
Дата: 16.04.2021 11:48
Кількість переглядів: 619
Благодійний фонд NEW WAY в приміщенні Званівського сільського будинку культури, провів тренінг з нарощування потенціалу у сфері водопостачання населених пунктів України для представників місцевих громад та комунальних підприємств. Даний проект реалізується в партнерстві з Дитячим Фондом ООН UNICEF Ukraine за фінансової підтримки уряду Посольство Німеччини в Києві/ Deutsche Botschaft Kiew через Німецький державний банк розвитку KfW Bundesministerium fur wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ). В результаті зустрічі Званівській сільській раді, у вигляді благодійної допомоги був наданий набір інструментів.