Поетичний віночок

Дата: 24.03.2021 16:10

Як слово до слова - поезія нова

Так квітка до квітки - віночок веселковий

Сьогодні 24.02.2021. відбулася респект – зустріч учнів 5 - 6 класів з поетами Дмитром Павличком та Дмитром Білоусом. В учнів склалося уявлення про справжню цінність поезій, їхню пізнавальність, глибину, непідробну емоційність та образність. Учениця 6 класу Канцір Юля декламувала авторський вірш. Альманах «Творча юнь Донбасу» познайомив школярів з юними поетами - однолітками Донецької області (Дружківка, Краматорськ, Лиман…. ).

Найкращими читачами року стали Тимчак Артур та Овсяннікова Кіра з 5 класу. Учні 5 класу намалювали поетичний віночок в якому кожна квітка асоціювалася з поетом.

Побачити найголовніше - означає разом з автором пройти непростий. Але цікавий шлях від ранніх ліричних сповідей до принадливих вершин філософської поезії.