Дата: 23.03.2021 17:24

22 березня у Званівській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений Всесвітній день водних ресурсів, що проводиться в ознаменування важливості води і служить підвищенню обізнаності про те, що 2,2 мільярда людей живуть без доступу до безпечних водних ресурсів.

Учні 6 і 7 класу ознайомилися з цікавими фактами про водні ресурси та основами раціонального водовикористання.

Учні 11 класу ознайомилися з однією із найбільших проблем забруднення води – миючими засобами, в особливості пральними порошками та визначили їх вплив на гідросферу.

Учні 8 класу переглянули відео про українські річки та їх басейни, унікальні факти про водні ресурси України та світу.