Засідання виконавчого комітету Званівської сільської ради

Дата: 18.03.2021 18:12

Засідання виконавчого комітету Званівської сільської ради

18 березня сільський голова Софія Максименко провела чергове засідання виконавчого комітету  Званівської сільської ради.                                 Членами виконавчого комітету розглянуто 19 питань порядку денного, а саме: про підсумки роботи по розгляду звернень громадян у виконавчих органах Званівської сільської ради за 2020 рік, про виконання Програми економічного і соціального розвитку територіальної громади за 2020 рік,  затверджено план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2021 року, питання підготовки та проведення  призову громадян на строкову службу, створено адміністративну комісію, низку питань з цивільного захисту тощо.