Оголошення про громадські слухання щодо розробки генерального плану та плану зонування с. Званівка Бахмутського району Донецької області

Дата: 02.03.2021 10:49

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Званівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування території с. Званівка Бахмутського району, Донецької області».

Замовник містобудівної документації – Званівська сільська рада.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «БЛОМІНФО-ЮКРЕЙН» м.Київ. вул. Скляренка, 15, код 33496357.

Підстава для розроблення:

• Рішення Званівської сільської ради №7/10139 від 19.10.2020 року  «Про забезпечення містобудівною документацією Званівської об’єднаної територіальної громади»;
  • Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в межах реалізації договору №43 від 22 червня 2020 року.

Детально із матеріалами проєкту містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному сайті громади https://zvanivska-gromada.gov.ua та за адресою: с. Званівка, пр. Перемоги, 3 - приміщення будинку культури в період з 03 березня по 03 квітня 2021 року.

Громадські слухання відбудуться: 8 квітня 2021 року о 10 год. 00 хв. за адресою:

с. Званівка, пр. Перемоги 3 (приміщення будинку культури).

Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються за адресою: с. Званівка, пр. Перемоги, 1, в період з 03 березня 2021року  по 03 квітня 2021 року.

Пропозиції мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.