25.02.2021 - 150 років з дня народження Лесі Українки

Дата: 01.03.2021 16:28

Якби мені достати струн живих,

якби той хист мені, щоб грать на них,

потужну пісню я б на струнах грала,

нехай би скарби всі вона зібрала,

ті скарби, що лежать в душі на дні…»

Леся Українка

У нашій літературі є імена, що не потребують ані пишних шат, ані високих означень та епітетів, бо вони входять у свідомість кожного з нас ще змалечку, як голос матері, як сонечко, як Батьківщина. До них належить ім'я безсмертної поетеси - Лесі Українки.

150 років тому у цей день наша держава отримала в нагороду неймовірну особистість, талановиту поетесу та унікальний національний символ України – Лесю Українку.

ЇЇ вклад в українській розвиток культури нескінченний, її твори знають і шанують в усьому світі, а її незламна особистість – джерело натхнення для української нації.

Леся Українка – це невід’ємна частина нашої державності, символ незалежності та самобутності народу. Її твори залишаються сучасними і не втрачають актуальності й донині.

Вшановуємо пам'ять Лесі Українки, вклоняємося перед самобутністю її таланту і пишаємося, що наша держава славиться такими видатними особистостями!