Чергова сесія Званівської сільської ради

Дата: 01.03.2021 16:15

Чергова сесія Званівської сільської ради

19 лютого відбулась чергова 5 сесія Званівської  сільської  ради 8 скликання. Головувала на сесії сільський голова Софія Максименко.                      Для участі у сесії зареєструвались  18 депутатів.

До порядку денного за пропозицією депутатів сільської ради було включено питання  щодо організації підвозу дітей в с. Верхньокам’янске до закладів освіти.                                                                                                Всього до порядку денного включено 31 питання та різне.

З  інформацією  про стан законності, охорони громадського порядку та результати діяльності Бахмутського відділу поліції на території Званівської сільської  територіальної громади у 2020 році виступив  заступник начальника відділу превенції Бахмутського районного відділу поліції  ГУНП в Донецькій області, майор поліції Кемран Арзіманов.

Депутатським корпусом розглянуто та затверджено цільові Програми по напрямам діяльності, а саме: забезпечення питною водою мешканців

Званівської  сільської  територіальної громади на 2021 рік, про забезпечення екологічної безпеки, благоустрою, соціального захисту тощо.                                  Всього затверджено чотирнадцять  Програм,  звіт про виконання бюджету Званівської сільської територіальної громади за 2020 рік, земельні питання.

Питання щодо преміювання, надання матеріальної допомоги сільському голові депутатами підтримано не було.

Всі питання порядку денного 5 сесії розглянуті, прийняті відповідні рішення.