З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 11:20

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Наша історія має приклади державотворення, мудрості та сили українського народу: безліч перешкод поставало перед країною та українцями, та лише разом, ставши пліч-о-пліч, ми змогли подолати усі незгоди та утиски на шляху до незалежності.

Ціна, яку ми платимо сьогодні за єдність нашої незалежної держави є надто високою. Схиляємо голову перед українськими Героями, які нині на передовій.

Зустріньмо свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до України згуртовує нас в ім’я процвітання могутньої України.