Запрошуємо до участі у земельних торгах!

Дата: 16.12.2020 10:54

Фото без опису  Званівська сільська рада повідомляє про проведення земельних торгів та запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства прийняти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення фермерського господарства (01.02)  на території Званівської ОТГ терміном на 7 років.

Організатор земельних торгів: Званівська сільська рада Бахмутського району Донецької області.

Виконавець земельних торгів: ТБ «МЕГАПОЛІС», 84301, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, будинок 64, офіс 47,5 кв.м. Характеристика лоту № 60 837 аукціон № 30 206:

• Право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області;

• кадастровий номер: 1420983500:01:061:0020;

• площа: 50,0000 га;

• категорія земель - землі сільськогосподарського призначення;

• цільове призначення – для ведення фермерського господарства (01.02);

• вид використання - для ведення фермерського господарства.

Відомості про земельну ділянку, а також інформацію про виконавця земельних торгів можна отримати  і на офіційному веб-сайті за посиланнями http://torgy.land.gov.ua/auction/lots/30206

Для участі у земельних торгах  виконавцю земельних торгів подаються:

а) заява про участь у земельних торгах;

б) інформацію про найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ, або прізвище, ім’я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків або номер та серію паспорта. Для іноземних громадян та осіб без громадянства – прізвище, ім’я та по батькові, громадянство (підданство) іншої держави, постійне місце проживання в країні, громадянином (підданим) якої є особа; для іноземних юридичних осіб – найменування, місцезнаходження та держава, в якій зареєстрована;

в) документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків (копії розрахункових документів, виписки з рахунків).

Для участі в земельних торгах необхідно:

1. Сплатити з рахунку, відкритого в банку :

• реєстраційний внесок ;

• гарантійний внесок .

2. Подати документи, що підтверджують сплату реєстраційних та гарантійних внесків. Оформити та подати заяву з необхідною інформацією та підтверджуючими документами особи, яка бажає взяти участь у земельних торгах, Виконавцю торгів за адресою ТБ «МЕГАПОЛІС»: 84301, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, будинок 64, офіс 47,5 кв.м., відповідальна особа – Назарова Ольга Анатоліївна. Телефони для довідок: (06264) 7-21-66, +38-099-056-64-73, +38-067-290-57-67. Години прийому заяв на участь в земельних торгах: з понеділка по четвер - з 09.00 год. до 17.00 год., у п'ятницю - з 09.00 год. до 16.00 год.

3. Укласти договір про умови участі в земельних торгах у формі аукціону.

Земельні торги у формі аукціону призначено: 29.12.2020 року.

Останній день прийому заяв:  22 грудня 2020 р. до 17 год. 00 хв.

Місце проведення торгів: 84528, Донецька область, Бахмутський район, с. Званівка, проспект Перемоги, 3 (Званівський сільський будинок культури).

Початок торгів об 11-00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 8-00 год. до 10-40 год. за адресою: 84528, Донецька область, Бахмутський район, с. Званівка, проспект Перемоги, 3 (Званівський сільський будинок культури).