Дата: 14.09.2020 15:47

Фото без описуКоманда проєкту «#СільськийКонсалтингПростір з розвитку підприємництва для економічного розвитку Званівської ОТГ», ЗАПРОШУЄ до співпраці всіх зацікавлених мешканців Званівської ОТГ.

У межах проєкту планується проведення навчання, консультації з експертом, онлайн-зустрічі з дорадчими службами.

Буде надана інформація щодо можливості участі в грантових програмах, програмах технічної допомоги, будуть проведені консультації щодо участі в Державних та обласних програмах підтримки сільского виробника.

До зустрічі на заходах!

Додаткову інформацію можно отримати +380504786576 Головкіна Олена

Ця публікація була підготовлена проєктом «#СільськийКонсалтингПростір з розвитку підприємництва для економічного розвитку Званівської ОТГ» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми, ЄС.