Укладання договорів на постачання природного газу з постачальником

Дата: 09.11.2020 11:48

Шановні жителі Званівської об’єднаної територіальної громади!

Доводимо до Вашого відома , що з 01.10.2020 побутові споживачі ПАТ «Донецькоблгаз» (до 30.11.2020) перейшли до постачальника «останньої надії» ПОН НАК «Нафтогаз України». Максимальна тривалість постачання природного газу ПОН не може перевищувати шістдесят календарних днів на рік.

Звертаємо увагу, що у строк до 30.11.2020 усім побутовим споживачам необхідно укласти договір на постачання природного газу з постачальником.

З 01.08.2020 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 №867 в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що дає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу. Для цього необхідно звернутись до центру обслуговування клієнтів постачальника газу або подати заяву через он-лайн сайт газової компанії, яку Ви обрали.

Відповідно до пункту 19 Порядку надання субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання субсидій, зокрема зміна сім’ї, зміна виконавця комунальних послуг або умов надання житлово-комунальних послуг та інші зміни.

З огляду на вищезазначене, з метою надання субсидій та пільг з грудня 2020 року звертаємось з проханням до 01.12.2020 здійснити вибір постачальника газу та в найкоротший термін повідомити управління праці та соціального захисту населення через ВІДДІЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  про зміну постачальника природного газу для побутових потреб.

Заяву та копію договору про обрання газопостачальної організації просимо надати у ВІДДІЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, дотримуючись протиепідемічних та карантинних заходів.

Тел. для консультацій +38 (066) 3619706, +38 (095) 1681818, +38 (050) 5226557,

З повагою,