Спорт у твоєму житті

Дата: 11.09.2020 14:25

З метою популяризації здорового способу життя, ідей олімпізму в КЗ «Переїзнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Званівської ОТГ було проведено Олімпійський тиждень.

Класними керівниками були проведені виховні години «Ігри, що підкорили світ», «Олімпійські чемпіони України», організовано виставку малюнків «Спорт у моєму житті». Вчителями фізичної культури проведені інформаційні хвилинки на уроках фізкультури «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя». Відповідно до віку проведені змагання з «Малюкболу», волейболу, загальношкільні змагання «Швидше, вище, сильніше».

Серед учнів школи проведені змагання. Найкращі результати показали з бігу на 30 м. - Федоренко О., Антоненко М., підтягування на перекладині – Білицький А., обертання обруча – Пономарчук А., стрибок з розбігу – Федоренко О., Кругляк К.

Атмосфера дружнього суперництва надихала дітей до перемоги. Свято показало – майбутні олімпійці серед нас!