Присвоєння почесного звання «Мати-героїня»- Букій Надії Михайлівні

Дата: 11.09.2020 14:20

11 вересня 2020 року привітали нашу землячку, жительку села Верхньокам’янське Букій Надію Михайлівну з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» .Відповідно до указу Президента України від 08.05.2020 №170/2020 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Букій Надії Михайлівні» в приміщенні Верхньокам’янського старостинського округу відбулося урочисте вручення посвідчення «Мати-героїня» та нагрудного знаку. Матері п’ятьох дітей присвоєно це звання за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Шановна Надія Михайлівно, бажаю Вашій родині радості, достатку, тепла! Нехай діти завжди тішать увагою, добрим та щирим словом, віддаючи Вам ту любов, з якою їх зростили та виховали. Хай доля завжди буде до Вас щедрою і прихильною! Якщо буде щаслива українська родина – буде успішною держава!