ГО "ДЕСПРО" запрошує до Школи місцевого економічного розвитку

Дата: 10.09.2020 11:44

У межах діяльності ІІ компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) спільно з громадською організацією «ДЕСПРО» проводитимуть Школу місцевого економічного розвитку  комплекс навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, місцевих бізнес-активістів пілотних громад UN RPP Донецької та Луганської областей. Основною метою організації та проведення Школи є розвиток та зміцнення потенціалу зазначених представників у сфері планування та реалізації політики місцевого економічного розвитку з використанням інноваційних підходів, методик та інструментів розвитку людського потенціалу.

У фокусі навчання  планування місцевого економічного розвитку на партисипативних засадах, вивчення стратегічних та тактичних інструментів місцевого економічного розвитку, особливостей врахування гендерних аспектів у місцевому економічному розвитку, методів фінансування та інструментів моніторингу та оцінки стратегій та проєктів місцевого економічного розвитку.

Програма Школи складається із двох очних п’ятиденних сесій у місті Києві, виконання домашнього завдання та дистанційного курсу з управління проєктами розвитку, які відбудуться:  I сесія ? 05-09 жовтня 2020 р.;  виконання Д/З  жовтень 2020 р.;  II сесія  02-07 листопада 2020 р.;  дистанційний курс з управління проєктами місцевого розвитку  листопад 2020 р.

Ваша громада  партнер Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), тому запрошуємо Вас особисто взяти участь у конкурсному відборі до Школи місцевого економічного розвитку, а також звертаємось із проханням запросити до конкурсу наступних представників Вашої громади:

o Заступників голови ОМС;

o Секретарів рад ОМС;

o Керівників профільного підрозділу ОМС, що відають питаннями розвитку громади;

o Депутатів місцевої ради (найкраще  голови профільної комісії, що відають питаннями розвитку громади);

o Старост сіл, що входять до складу ОТГ (якщо Ваша громада вже об’єдналася);

o Керівників агенцій місцевого розвитку;

o Керівників громадських організацій, що займаються питаннями місцевого розвитку;

Представників місцевого бізнесу, що мають проєкти корпоративної соціальної відповідальності, спрямовані на розвиток громади;

o Представників місцевих молодіжних організацій;

o Місцевих активістів.

Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити онлайн-анкету до 15 вересня 2020 року (включно). Анкета доступна за посиланням  https://bit.ly/34TCsWG

Відбір учасників буде здійснено спеціально створеною комісією до 18 вересня 2020 року  По закінченню Школи громади-учасниці будуть запрошені до участі в ознайомчих візитах до об’єднаних громад інших областей України з метою вивчення успішних практик місцевого економічного розвитку. Організатори покривають усі витрати на навчання/проживання/харчування/трансфер до/від місця проведення заходу. Із запитаннями можливо звертатися до координаторки Тетяни Сірик на електронну адресу t.siryk@despro.org.ua або за телефоном +38 (093) 093 93 17