Відділ надання адміністративних послуг Званівської сільської ради повідомляє!!!

Дата: 03.09.2020 16:51

Відділ надання адміністративних послуг Званівської сільської ради повідомляє!!!

Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня 2020 року реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках.

Зазначений проект передбачає:

- запровадити цільову грошову компенсаційну виплату замість натуральної допомоги „пакунок малюка” у розмірі 5 тисяч гривень;

- забезпечити із залученням АТ „Комерційний банк „ПриватБанк” відкриття громадянам, у яких народилась дитина, рахунку із спеціальним режимом використання та видати їм спеціальну соціальну картку;

- встановити, що батьки дитини можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль.

Довідково

Фактично „пакунок малюка” будуть видавати у тих регіонах, де вони є в наявності, а потім, відповідно до прийнятої постанови за таким алгоритмом:

– батьки новонароджених звертаються до АТ „КБ „ПриватБанк” для відкриття рахунку;

– надалі – до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення батьками подається заява з необхідними документами.

Батьки мають право протягом року самостійно використовувати призначену грошову компенсацію у безготівковій формі на придбання товарів у закладах торгівлі, які долучились до публічного договору про реалізацію пілотного проекту.

Перелік документів

1) копія свідоцтва про народження дитини

3) копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків

4) довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020 році)