В рамках співпраці надали гуманітарну допомогу соціально незахищенним верствам населення Званівської ОТГ

Дата: 03.09.2020 16:43

Фото без описуЗ метою надання підтримки соціально незахищенних верств населення Званівська ОТГ тісно співпрацює з благодійними організаціями, однією з яких є Бахмутська міськрайонна організація товариства Червоного Хреста України.

В рамках співпраці надали гуманітарну допомогу таким категоріям населення:

• люди похилого віку (65+) одиноко проживаючі/ умовно одинокі/ сім'ї людей похилого віку

• люди з інвалідністю/ сім'ї в котрих проживають особи з інвалідністю

• багатодітні сім'ї/неповні сім'ї/ сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах

Хочемо зауважити, що на сьогодні дану допомогу отримали 50 мешканців Званівської ОТГ, які найбільше потребують допомоги, уваги та підтримки.

Сільський голова Олександр Білицький разом із спеціалістом соціального захисту відділу надання адміністративних послуг Званівської сільської ради Шклярською Іриною відвідали окремі категорії людей, що мешкають на території Званівської ОТГ та передали їм набори продуктів харчування і санітарно-гігієнічних засобів.

Щиро дякуємо за співпрацю, увагу до наших людей, підтримку та допомогу координаторам товариства Червоного Христа України!!!