Званівська сільська територіальна громада

Донецька область, Бахмутський район

Оголошення про проведення відбору виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної  ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності на території  Званівської ОТГ

Дата: 25.08.2020 10:30
Кількість переглядів: 552

Фото без опису

Оголошення про проведення відбору виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної  ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності на території  Званівської ОТГ

25.08.2020

Званівська сільська рада (Організатор земельних торгів) відповідно до статей 122, 135, 136 Земельного кодексу України, проводить відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Званівської ОТГ.

 Дані про земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення:

  1.  Орієнтовна площа земельної ділянки, га: 20,00, знаходиться в межах с.Переїзне.

1.Умови відбору виконавця земельних торгів: 

– виконавець забезпечує підготовку лоту (виготовлення документації із землеустрою та агрохімічного паспорта поля, земельної ділянки) та фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до частини п’ятої статті 136 Земельного кодексу України;

– витрати (видатки), здійснені виконавцем на проведення земельних торгів, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів у відповідності до частини п’ятої статті 135 Земельного кодексу України;

– під час відбору виконавця враховуються пропозиції кожного з претендентів за критеріями: вартість виготовлення документації із землеустрою та агрохімічного паспорту поля, земельної ділянки та термін виконання згаданих робіт.

  1. Вимоги до документації, що подається на відбір виконавця земельних торгів:

          Документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На відбір виконавця послуг з підготовки та проведення земельних торгів” із зазначенням об’єкта.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з  пропозицією щодо вартості виготовлення документації із землеустрою, агрохімічного паспорту поля земельної ділянки та терміну виконання таких робіт.

Усі сторінки документів, що надаються претендентом у складі його пропозиції  повинні бути засвідчені посадовими особами претендента відповідно до компетенції та з дотриманням норм чинного законодавства України в сфері оформлювання документів. Документи мають бути без поправок, дописок тощо.

  Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

     У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

  1. Перелік підтвердних документів, які подаються на відбір виконавців:

— заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів;

— копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків,

— згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);

— копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

— копії кваліфікаційних документів землевпорядників та ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);

  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента

на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

 В запечатаному конверті подається пропозиція про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях).

       Суб’єкти господарювання, що мають право на проведення земельних торгів  можуть подавати  пропозиції на відбір виконавця торгів

до 1200  год. 25.09.2020 року за адресою: Донецька  область, Бахмутський  район, село Званівка, пр.Перемоги ,1, Званівська  сільська рада.

Конкурс відбудеться   28.09.2020 року о 11.00 год. за адресою: Донецька  область, Бахмутський  район, село Званівка, пр.Перемоги ,1, Званівська  сільська рада.

 Телефон для довідок: 066-361-97-90.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь