До уваги підприємців громади – юридичних та фізичних осіб!

Дата: 10.06.2020 15:08

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2019 – 2020 роки, Донецька обласна державна адміністрація спільно з Торгово-промисловою палатою та Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області» ініціюють проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2020».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Конкурс "Підприємець року Донецької області - 2020" (далі – Конкурс) проводиться з метою підтримки місцевих та регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне та соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва  і  в економічному середовищі міста та області.

Пропонуємо Вас взяти участь у цьому Конкурсі.

Загальні положення.

1.1.  У  конкурсі  беруть  участь  повнолітні  громадяни  України,  які  є власниками  малих  підприємств  не  менше  2  років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці - фізичні  особи,  що  зареєстровані  у  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та  громадських  формувань (згідно  з  Законом  України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та  громадських формувань») у Донецькій області.

1.2.Участь у конкурсі є безкоштовною.

1.3. Кандидати на участь у конкурсі подають до оргкомітету на розгляд Експертної ради наступні документи:

• анкета - заява (додаток №1);
  • рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи, який вважається дійсним за умови заповнення виключно усіх розділів профілю (додаток №2);
  • письмова рекомендація  - характеристика  від  виконавчого органу  міської  ради (райдержадміністрації/ОТГ), що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально - економічного розвитку міста/району/ОТГ/області);
  • копію витягу  з  Державного  реєстру про  державну  реєстрацію  підприємства  або підприємця-фізичної  особи  (можливо  надання  копії  витягу з  Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
  • копії документів,  що  підтверджують  особу  кандидата  (паспорт)  та  його досягнення  (дипломи,  статті,  відзнаки,  а  також  інформація  про  фестивалі,  форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
  • 2 фотокартки.

1.4. Документи, що подаються, поверненню не підлягають.

1. Номінації конкурсу.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

2.1.  «Підприємець року в галузі промисловості»;

2.2.  «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

2.3.  «Підприємець року в галузі торгівлі»;

2.4.  «Підприємець року в галузі послуг»;

2.5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);

2.6.  «Підприємець  року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій»;

2.7.  «Start-Up року»;

2.8.  «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

2.9.  «За активну підтримку малого бізнесу».

2.10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»  - переможці конкурсу на надання фінансової підтримки на реалізацію проектів (може приймати участь по одному учаснику з міста/району/ОТГ).

За  кожною  номінацією  за  підсумками  оцінок  Експертної   ради  визначається один Переможець та два Лауреати конкурсу.

Для  проведення  кваліфікованої  оцінки  конкурсних  документів  учасників створюється  Експертна  рада  у  кількості  10 осіб.  До  складу  Експертної  ради  входять представники  Донецької  торгово-промислової палати,  облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області, вищих навчальних закладів Донецькій області та незалежні експерти.

1. Термін та етапи проведення конкурсу.

3.1. Термін проведення конкурсу - травень - серпень 2020 року.

3.2.  Конкурс проводиться у чотири етапи:

I   етап - прийом заявок та документів претендентів на звання «Підприємець року» за номінаціями здійснюється до 01 червня 2020 року на місцях виконавчими органами міських рад, рад об’єднаних територіальних громад, райдержадміністраціями та передається до Експертної ради.

II  етап  -  розгляд,  аналіз  та  оцінка  заявок  та  конкурсних  документів  Експертною радою (липень-серпень 2020 року);

III  етап  -  підсумкове  засідання  Експертної  ради,  визначення  лауреатів  та дипломантів  регіонального  конкурсу  згідно  з  поданими документами та  результатами співбесіди з претендентами за потребою (серпень 2020 року);

IV  етап  - урочиста  церемонія  нагородження  Лауреатів  та  Дипломантів регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області» в рамках святкування Дня підприємця (дата і місце уточняється).