Шановні громадяни! Нагадуємо! Своєчасна оплата комунальних послуг — запорука стабільного користування послугами!!

Дата: 11.06.2020 13:19

Карантин — не привід забувати оплачувати отримані комунальні послуги. Попри те, що прострочені оплати не загрожують штрафними санкціями, закликаємо споживачів бути відповідальними і вчасно розраховуватись із підприємствами, які надають комунальні послуги.

Не забувайте не тільки оплачувати власні рахунки, а й допомагати проводити он-лайн розрахунки своїм рідним, які перебувають у зоні ризику захворіти на коронавірус COVID-19.

Подбайте про своїх рідних і близьких!