Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Дата: 08.05.2020 11:10

Від усієї душі вітаємо  з Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Висловлюємо свою вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення. Низький уклін вам за це! Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров'я, добра й благополуччя.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят п’ять років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюємо слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.

Вітаємо  із Днем пам’яті та примирення!

Вітаємо із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З повагою, сільський голова  Званівської сільської  ради Олександр Білицький