Дата: 06.04.2020 08:57

«Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців громад. Результати цього опитування допоможуть надати рекомендації органам влади у зв’язку з ситуацією, що склалася. Ми звертаємося до мешканців та мешканок нашої громади, до жінок та чоловіків, взяти участь у цьому надзвичайно важливому опитуванні, а також поширити інформацію про нього серед своїх знайомих. Участь в опитуванні займе у вас до 15 хвилин». Наперед вдячні!