До уваги підприємців!

Дата: 27.03.2020 16:36

Шановні суб'єкти підприємницької діяльності!

Відповідно до чинного законодавства  та листа  голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної  адміністрації № 0.1/16/1801/4-20 від 25.03.2020   щодо виконання пункту 5 протоколу №10 засідання Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 року міська рада повідомляє про те, що суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність в торгівельних закладах з продажу продуктів харчування, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, АЗС та об’єктах, що здійснюють продаж засобів зв’язку, провадження банківської та страхової  діяльності необхідно під час роботи створити умови   щодо     обмеження  споживачів  - з розрахунку один відвідувач на 10 м² торгівельної площі за умови дотримання між ними не менш як 1,5 м із встановленням спеціальних позначок.

Дотримуйтесь правил, які допоможуть убезпечити  ризик  інфікування людей!