Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування частини території Бахмутського району в межах Званівської ОТГ Донецької області

Дата: 12.03.2020 16:38

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Схема планування частини території Бахмутського району в межах Званівської ОТГ Донецької області є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території громади.

Завданнями Схеми планування території громади є:

• визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;

• формування системи громадського обслуговування населення;

• організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою;

• організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів;

• визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини;

• визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Званівська сільська рада Бахмутського району Донецької області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 12-го березня 2020 року і триває до 27-го березня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слуханьразі проведення):

Проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування частини території Бахмутського району в межах Званівської ОТГ Донецької області не здійснюється.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної Схеми планування частини території Бахмутського району в межах Званівської ОТГ Донецької області:

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування частини території Бахмутського району в межах Званівської ОТГ Донецької області можна у Званівській сільській раді Бахмутського району Донецької області за адресою: с. Званівка, просп. Перемоги, 1.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування частини території Бахмутського району в межах Званівської ОТГ Донецької області також розміщена на сайті

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Званівська сільська рада Бахмутського району Донецької області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 84528, Донецька область, Бахмутський район, с. Званівка, просп. Перемоги, 1.

Електронна адреса: info@zvanivska-gromada.gov.ua

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 12.03.2020 по 27.03.2020.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Званівська сільська рада Бахмутського району Донецької області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Заява