Інформація Званівської сільської ради Донецької області щодо проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

Дата: 03.03.2020 13:32

«Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу  права оренди земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів Званівської  сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

Дані про земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення:

1.   Площа земельної ділянки, 52,4466  га;

кадастровий номер земельної ділянки 1420981500:01:039:0001;

1. Площа земельної ділянки, 87.8463 га;

Умови відведення: оренда –37,0 га

кадастровий номер земельної ділянки 1420983500:01:035:0050;

1. Площа земельної ділянки, 50,0 га ;

кадастровий номер земельної ділянки 1420983500:01:061:0020;

1. Площа земельної ділянки, 41.3233  га ;

кадастровий номер земельної ділянки 1420983500:01:061:0055

цільове призначення земельної ділянки: 16.00 Землі запасу

Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи (відповідно до Постанови КМУ від 30 листопада 2011 року N 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади») з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів:

— заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів;

— копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків,

— згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);

— копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

— копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);

— інформація про продані лоти на земельних торгах земельних ділянок державної та комунальної власності (з продажу права оренди земельних ділянок):

кількість (шт.), стартова ціна (грн.), ціна продажу (грн.),  ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною в гривнях та у відсотках   з підтвердними документами (оригінали протоколів земельних торгів у формі аукціону або завірені копії) та показник порівняльної характеристики ціни продажу відносно стартової ціни (обчислений коефіцієнт, який отримується шляхом ділення загальної суми ціни продажу на загальну суму стартової ціни).

• проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента

на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Поштова адреса, за якою подаються документи:84528, Донецька область, Бахмутський район, село Званівка, пр.Перемоги ,1, Званівська сільська рада.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться   06.04.2020 року о 11.00 год. за адресою: Донецька область, Бахмутський район, село Званівка, пр.Перемоги ,1, Званівська сільська рада.

телефон для довідок: 066-361-97-90

Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Донецька область, Бахмутський район, село Званівка, пр.Перемоги ,1, Званівська сільська рада, телефон для довідок: 066-361-97-90.

Сільський голова                                                                                О.Білицький