Сільський голова Званівської сільської ради звітував за 2019 рік

Дата: 23.02.2020 15:14

23 лютого у селі Званівка відбувся останній етап звіту сільського голови Олександра Білицького. 9-го та 16-го лютого відповідний звіт було представлено жителям села Верхньокам'янське та Переїзне. Заслухати результат роботи сільської ради за 2019 рік прийшли підприємці, депутати та активні мешканці громади.

Звітуючи  про роботу, сільський голова представив громадянам бюджет, пояснив принципи надходжень до бюджету і відповідно видатків. Розповів яку підтримку надає сільська рада малозабезпеченим громадянам та як впроваджує програму підтримки малого бізнесу.

Відзвітував за роботу відділів сільської ради та Служби у справах дітей виконкому сільської ради. Наголосив, що попереду багато роботи і 2020 рік буде не менш продуктивнішим. Присутні мали можливість публічно задати питання сільському голові та отримати на них відповіді.

На завершення публічного звіту Олександр Білицький  висловив подяку  депутатам сільської ради, начальникам відділів сільської ради, та громадянам, які підтримують роботу ради не тільки словом, а ділом.

Подякував за порозуміння, підтримку та співпрацю у вирішенні актуальних питань сьогодення нашої громади.

Після публічного звіту відбулось спілкування голови сільської ради з мешканцями громади.