У Переїзнянській загальноосвітній школі відбулися щорічні "Гаршинські читання"

Дата: 21.02.2020 15:36

Фото без описуВсеволод Михайлович Гаршин народився 2 (14) лютого 1855 року у маєтку Приємна долина.

Приємна долина — це частина Бахмутської улоговини від села Федорівка з півдня до Чорногорівки (Сіверськ) з півночі — довжиною 20 км і шириною до 2 км. Основна прикраса долини — р. Бахмут.

Одночасно - це колишня назва села Переїзне Бахмутського району Донецької області.

Село Приємна Долина - батьківщина відомого письменника Всеволода Гаршина (за метеріалами https://uk.wikipedia.org/).

Біля школи у с. Переїзне встановлено бюст знаменитого письменника. Щороку у лютому відбуваються Гаршинські читання в яких приймають участь учні шкіл громади. Творчі колективи загальноосвітніх навчальних закладів читають монологи та відтворюють уривки з творів Всеволода Михайловича та  нагороджуються грамотами.

Найпошириніші казки «Attalea princeps», «Лягушка-путешественница» «То, чего не было»