З Днем соборності України!

Дата: 22.01.2020 11:31

Фото без описуДень соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Сьогодні 22 січня 2020 року у Званівській громаді  традиційно було створено «живий ланцюг», що символізує єдність українського народу. Учні школи, вчителі, представники органу місцевого самоврядування та просто небайдужі жителі села з прапорами спільно заспівали Гімн України.

Всім жителям громади бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Ми віримо в наше світле майбутнє і будемо сприяти розвитку і процвітанню улюбленої країни.