Увага! Вакансія!

Дата: 13.01.2020 10:17

Відповідно до ч.9 ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094,

Рішення № 7/1/11 від 10.01.2020 року «Про затвердження структури та граничну чисельність КНП «ЦПМСД Званівської сільської ради»

Розпорядження сільського голови Званівської сільської ради від 11 січня 2020 року № 11 «Про утворення конкурсної комісії по проведення конкурсу на зайняття вакантних посад комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Званівської сільської  ради».

Найменування: Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Званівської сільської ради» (надалі – Підприємство).

Юридичне та фактичне місцезнаходження Підприємства: 84528, Донецька область, Бахмутський  р-н с. Званівка, вул. Зелена 3.

Прийом документів для участі в конкурсі буде здійснюватись до 11 лютого 2020 року (до 1700) у приміщенні Званівської сільської ради 84528 Донецька область Бахмутський р-н с. Званівка пр-т Перемоги, 1

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: 0996578281,

e-mail: info@zvanivska-gromada.gov.ua

Час проведення конкурсу: 12 лютого 2020 року о 1000 у приміщенні Званівської сільської ради 84528 Донецька область Бахмутський р-н с. Званівка пр-т Перемоги, 1

Вимоги до претендентів:

• громадянство України;
  • вища освіта (магістр, спеціаліст) або довідка про навчання у ВНЗ
  • вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інших законодавчих та нормативно-правових актів);
  • здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;
  • високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Перелік документів, що подаються особисто претендентом для участі у конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту,

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьоїстатті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Неподання всіх вищенаведених документів тягне за собою рішення конкурсної комісії про недопущення до участі у конкурсі.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

1) подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

2) надіслання їх поштою після закінчення строку подання;

3) надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Умови оплати праці Директора Підприємства:

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, Директору Підприємства нараховується заробітна плата відповідно до умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я, встановлених чинним законодавством України у межах кошторису витрат і видатків Підприємства відповідно до виділених бюджетних асигнувань та згідно із штатним розписом.