23.01.2020 року у селі Званівка відбудеться презентація пілотної ініціативи спрямованої на розробку та впровадження електронної моделі управління земельними та іншими ресурсами громади

Дата: 10.01.2020 14:48

За підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру та Компоненту "Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади", що фінансується Європейським Союзом, на території Званівської сільської ОТГ розпочато реалізацію  пілотної ініціативи  спрямованої на розробку та впровадження електронної моделі управління земельними та іншими ресурсами громади.

23.01.2020 року з 10:00 до 15:00 метою забезпечення прозорості, відкритості та залучення широких кіл зацікавлених осіб відбудеться відкрите засідання Робочої групи з розробки та впровадження електронної моделі управління земельними та іншими ресурсами Званівської громади.

адреса проведення заходу : с. Званівка пр-т Перемоги 3 , сільський будинок культури