ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» працюють під новим іменем YASNO

Дата: 03.01.2020 12:01

Постачальник електроенергії ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» тепер працюють під новим іменем YASNO. Організація оновлюється та розпочинає новий етап підвищення якості обслуговування, щоб бути більш зручними та доступними для клієнтів.

YASNO постачає електроенергію 3,5 мільйонам українських сімей та юридичним клієнтам на Донеччині, Дніпропетровщині та у Києві. Також компанія допомагає зменшувати витрати на електроенергію, пропонуючи енергоефективні товари та послуги.

Юридична назва та адреса ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» не змінюються. Клієнтам не потрібно переукладати договори та додатково звертатися до енергоофісів чи контакт-центру. Тарифи на електроенергію та реквізити для сплати рахунків залишаються без змін.

Увагу клієнтів звертають також на такі оновлення:

платіжки за електроенергію жителі будуть отримувати від імені YASNO. Але сплачувати рахунки, як і раніше, потрібно за реквізитами «Донецьких енергетичних послуг»;

дізнатися інформацію про постачальника та зайти до Особистого кабінету можна через новий сайт yasno.com.ua;

центри обслуговування клієнтів після реконструкції стануть новими та сучасними енергоофісами YASNO, де більшість послуг можна отримати без очікування;

консультувати клієнтів з питань електропостачання продовжить контакт-центр за незмінним номером телефону: (095/067) 652-60-00; (0629) 52-60-00. Оператори вітатимуть клієнтів від імені YASNO.