Всеукраїнська премія "Диво - Дитина" дванадцятий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.

Дата: 18.12.2019 15:05

Головна мета премії - пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України. Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення в науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові та фізичні здібності; дітям-рятівникам.

До участі запрошуються діти від 4-х до 13-ти років (включно).

Кожен учасник повинен надіслати: - правильно заповнену анкету за підписом батьків або уповноважених осіб;

- копію свідоцтва про народження;

- матеріали, які свідчать про досягнення учасника ( копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото- відео-, статті та інші матеріали).

Анкети учасників та інші матеріали повинні бути надіслані на адресу організатора до 15 березня щорічно рекомендованим листом або на електронну пошту.

Подробиці на сайті: https://divo-dutuna.com