Тиждень енергозбереження у Донецькій області

Дата: 28.10.2019 11:25

У Донецькій області з 04 по 10 листопада 2019 року проводиться Тиждень енергозбереження.

КОРИСНІ ПОРАДИ ЩОДО РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ В ПОБУТІ

Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту можна розділити на чотири напрями:

1. Заощадження ресурсів: електроенергії, води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами, приймати душ замість ванни, встановити холодильник на значній відстані від джерел тепла, не лишайте електроприлади в режимі очікування.

2. Утеплення приміщення. Заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, стін, модернізація системи вентиляції та інші заходи зменшать втрати тепла в приміщені, в житловому будинку.

3. Встановлення приладів обліку дозволить не тільки платити лише за спожиті ресурси, але і контролювати витрати енергоносіїв та регулювати їх споживання.

4. Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії.

225224Енергозбереження – це безліч різних заходів, в сукупності які повинні привести до загального зменшення споживання енергії від зовнішніх джерел, що важливо не тільки  в економічному плані, але і в екологічному, оскільки зменшиться кількість шкідливих викидів і відходів.