Званівська сільська територіальна громада

Донецька область, Бахмутський район

ОГОЛОШЕННЯ Інформація Званівської сільської ради Донецької області щодо проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

Дата: 25.10.2019 11:56
Кількість переглядів: 708

ОГОЛОШЕННЯ

Інформація Званівської сільської ради Донецької області щодо проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

    «Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу  права оренди земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів  Званівської  сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

    Дані про земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення:

1. Площа земельної ділянки, га: 29.3361;

 кадастровий номер земельної ділянки 1420981500:01:043:0002;

 цільове призначення земельної ділянки: 16.00 Землі запасу 

2. Площа земельної ділянки, га: 45.2561;

 кадастровий номер земельної ділянки 1420983500:01:071:0009;

 цільове призначення земельної ділянки: 16.00 Землі запасу 

    Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи (відповідно до Постанови КМУ від 30 листопада 2011 року N 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади») з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

     Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

     Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

     Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

     У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

     Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів:

— заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів;

— копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків,

— згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);

— копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

— копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);

— інформація про продані лоти на земельних торгах земельних ділянок державної та комунальної власності (з продажу права оренди земельних ділянок):

кількість (шт.), стартова ціна (грн.), ціна продажу (грн.),  ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною в гривнях та у відсотках   з підтвердними документами (оригінали протоколів земельних торгів у формі аукціону або завірені копії) та показник порівняльної характеристики ціни продажу відносно стартової ціни (коефіцієнт, який отримується шляхом ділення загальної суми ціни продажу на загальну суму стартової ціни).

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента

на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

      Поштова адреса, за якою подаються документи:84528, Донецька  область, Бахмутський  район, село Званівка, пр.Перемоги ,1, Званівська  сільська рада.

      Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться   25.11.2019 року о 10.00 год. за адресою: Донецька  область, Бахмутський  район, село Званівка, пр.Перемоги ,1, Званівська  сільська рада.

 телефон для довідок: 066-361-97-90

      Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Донецька  область, Бахмутський  район, село Званівка, пр.Перемоги ,1, Званівська  сільська рада, телефон для довідок: 066-361-97-90.

 

Сільський голова                                                                                О.Білицький


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь