СБУ просить своєчасно повідомляти мешканців м. Бахмут про виявлення можливих ознак підготовки до вчинення диверсій, викриття агентури впливу іноземних спецслужб

Дата: 18.09.2019 13:22

Бахмутський відділ Служби безпеки України в рамках вжиття превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня протидиверсійного та антитерористичного захисту об’єктів підвищеної небезпеки просить громадян бути пильними та повідомляти, якщо Ви виявили:

• Факти поширення дезінформації, чуток тощо в т.ч. через соцмережі, ЗМІ та інші ресурси з метою формування панічних настроїв серед населення;
  • Провокаторів, повідомлення або ресурси, які закликають до протестів, акцій громадської непокори тощо;
  • Факти або ознаки диверсійно-розвідувальних груп в районах розміщення військових частин, складів озброєння тощо;
  • Факти або ознаки проведення дезінформаційної діяльності, яка може сприяти дестабілізації ситуації в регіону, державі в цілому, в т.ч. у зв’язку із підготовкою або вчиненням диверсій.

Звертатися можна до будь-якого підрозділу Служби безпеки України. В м. Бахмут та Бахмутському районі  відділ Служби безпеки України знаходиться за адресою: м. Бахмут, вул. Садова 149, тел.. (0627) 44-72-26, (050)-874-12-54, (0629) 52-53-94.