Проект "Доступний розвиток для НАШИХ дітей!

Дата: 12.09.2019 08:17

Фото без опису                 Вельмишановний добродію!

Діти- наше сьогодення і наше майбутнє. Заради їхнього щастя, щиросердечних усмішок,ясних очей дорослі роблять все, щоб малюки не засмучувались, не почували себе самотніми - без ласки, турботи та любові.

Саме тому,Укрпошта та її партнери - вітчизняні виробники продукції вирішили запровадити проект "Доступний розвиток- для НАШИХ дітей", метою якого є в першу чергу звернути увагу суспільства до потреб та проблем маленьких громадян міста та області, забезпечити їм емоційну та моральну підтримку, через насичення їх життя цікавими подіями та подарунками.

Разом з партнерами Акції підібрано цікавий асортимент дитячої літератури та наборів для творчості, які будуть представлені у відділеннях поштового зв'язку для придбання за спеціальними цінами. Відправникам Укрпоштою буде надана упаковка для посилок, адресованих у дитячі будинки, та послуги з пакування. Поштові відправлення на адресу дитячих будинків будуть доставлятись за діючими тарифами.

Щоб подарувати дітям радіть та можливість розвиватися гармонійно, достатньо виконати кілька простих кроків:

1. приходьте до відділення Укпошти;

2. купуйте розвиваючі ігри, книги та/або канцтовари зі знижками або товар на ваш розсуд;

3. обирайте спеціалізований дитячий заклад у своєму регіоні;

4.отримайте безкоштовку упаковку;

5. відправляйте посилку за мінімальним тарифом.

Закликаємо Вас долучитися до Акції "Доступний розвиток- для НАШИХ дітей" та допомогти дітям отримати цікаві матеріали для розвитку, адже лише щирість душі і благородство помислів, можуть спонукати до прекрасної справи, допомоги дітям.