76 -та річниця визволення Донбасу

Дата: 06.09.2019 14:53

Фото без описуЗ метою виховання національно-паріоничної гідності у  Званівській громаді пройшли мітинги до Дня визволення Донбасу від нацистських загарбників. Разом згадали тих хто зхищав нашу Батьківщину у роки Другої свтової війни. Честь і слава тим, хто визволяв нашу Донеччину від нацистської окупації. Сьогодні усі ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто склав голови у цій жорстокій боротьбі. Велика шана і подяка живим ветеранам, які сьогодні є не тільки свідками великих подвигів минулого, але були і є нагадуванням про те, що жахіття війни ніколи більше не має повторитися!

Низький уклін і глибока шана захисникам, які зараз стоять на захисті нашої крїни, за мужність та самовіддане служіння своєму народу. Міцного здоров’я вам, довгих років життя, сімейного затишку, добробуту та мирного неба над головою!