Круглий стіл на тему: "Обговорення експертних звітів з оцінки стану фінансової діяльності та існуючих систем управління в громаді"

Дата: 29.07.2019 15:40

Фото без описуВ рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу 29.07.2019 року у селі Званівка спеціалістами Програми ООН при залученні незалежних експертів та представників ОТГ відбувся круглий стіл на тему: "Обговорення експертних звітів з оцінки стану фінансової діяльності та існуючих систем управління в громаді".

Питання порядку денного:

1. Звіт з оцінки стану наповнення доходної частини бюджету цільової громади.

2. Звіт з оцінки ефективності розподілу та використання фінансових ресурсів.

3.Звіт з оцінки стану залучння додаткових фінансових ресурсів у цільовій громаді.

4. Звіт з оцінки рівня прозорості, відкритості та підзвітності в громаді.

5. Концепція модельного підходу до організації та оцінки ефективної діяльності органів місцевого самоврядування.

6.Впровадження ґендерних аспектів у бюджетний процес на місцевому рівні : що це дає громаді?"

7. Функціональний аналіз: оцінка та догляд систем управління.

Під час обговорень було прийнято до відома рекомендації надані експертами, оцінено сильні і  слабкі сторони діяльності, визначено найбільш проблемні питання. Прийняли рішення про продовження експертного супроводу Званівській громаді.

Щиро дякуємо Наталі Осипенко та Анатолію Молошному за  співпрацю та допомогу!