«АНАЛІЗ стану травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях м. Бахмут і Бахмутського району за перше півріччя 2019 року

Дата: 29.07.2019 09:45

За перше півріччя 2019 року на підприємствах, в організаціях і установах  м. Бахмут і Бахмутського району зареєстровано 10 нещасних випадків.

7 нещасних випадків, що сталися на ТДВ «Сініат», ПАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат", ПрАТ «Курдюмівський ККВ», Званівська сільська рада, Іванівська ЗОШ I-III ступенів Бахмутської районної ради,  ПрАТ "Бахмутський Аграрний Союз" пов'язані з виробництвом. За результатами розслідування складені акти за формою Н-1.          5 випадки з легкими наслідками та 5 з тяжкими наслідками.

1 випадок травматизму з тяжкими наслідками не пов’язаний з виробництвом стався на підприємстві КП «БАХМУТ-ВОДА». За результатами його розслідування  складено акт за формою Н- 5.

Триває розслідування 2 нещасних випадків, що сталися на   КП «БАХМУТ-ВОДА» та ТОВ "Артемівський електротехнічний завод".

Відсутні страхові нещасні випадки із смертельним наслідком та смерть в результаті раптового погіршення стану здоров’я працівника на робочому місці.

Групових нещасних випадків та випадків професійного захворювання не зареєстровано.

За  аналогічний період 2018 року зареєстровано  15 випадків травматизму.           Із них - 13 випадків з важкими наслідками.

11 нещасних випадків пов'язані з виробництвом, із них 2 зі смертельними наслідками.

В минулому році зареєстровано 3 випадки смерті на виробництві через раптове погіршення стану здоров’я працівників.