11 липня 2019 року урочисто відкрито молодіжнитй центр FREEDOM

Дата: 15.07.2019 10:09

11 липня 2019 року з яскравого відкриття розпочалася робота Молодіжного центру в Званівці. Молодіжний центр – це вільний простір для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив молоді, місце для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку.
Жителям Званівської громади презентували місце, де вони зможуть втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, проводити час з друзями, розвивати свій творчий потенціал. Відтепер все це можна робити у молодіжному центрі FREEDOM!!!
Молодіжний центр створено за кошти обласного, районного та місцевого бюджетів.

Двері молодіжного центру відкриті для усіх, хто прагне саморозвитку де можна не лише працювати та долучатися до соціальних та культурних програм, а й відпочивати.