День захисту дітей у Званівській громаді

Дата: 31.05.2019 13:44

Фото без описуДень захисту дітей, також «День дітей», «Дитячий день» - свято в різних країнах світу. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998. 1 червня відзначають також «Міжнародний день захисту дітей".

До Міжнародного дня захисту дітей Званівський сільський будинок культури та навчальні заклади  підготували цікаву святкову програму для дітей. Конкурси, ігри, малювання на асфільті та майсер-клас з аква-гриму! А родзинкою свята став спільний перегляд збірки мультфільмів!

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.
Вітаючи зі святом, виконавчий апарат Званівської сільської ради зичить вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
Але не забувайте, що ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.
Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!