21 квітня виповнилась річниця загибелі нашого земляка Сергія Леонідовича Перепелиці

Дата: 22.04.2019 16:26

Фото без опису21 квітня 2019 року річниця загибелі нашого односельця Сергія Перепелиці. Сергій народився 22 липня 1977 року в селі Званівка Бахмутського району Донецької області.
Закінчив Бахмутський індустріальний технікум. Працював ковалем на дорозі. У липні 2016 року обраний депутатом Званівської сільради. З весни 2017 року був головним сержантом 46-го окремого батальйону спеціального призначення "Донбас-Україна" 54-ї окремої механізованої бригади. Уранці 21 квітня 2018 року на позиціях ЗСУ поблизу окупованої Горлівки загинув.
19 квітня 2019 року в Званівській школі зібралася громада та гості, щоб вшанувати пам'ять Сергія Перепелиці - нашого земляка, випускника Званівської ЗОШ, депутата Званівської сільської ради, який загинув захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.
На вічну пам'ять та вшанування Сергія Перепелиці було відкрито меморіальну дошку в Званівській ЗОШ.
Пам'ять про Сергія, який віддав своє життя за мирне небо над Україною, навіки житиме в серцях рідних, близьких, друзів та знайомих йому людей. Вічна слава, герою!!!