До Званівської сільської об'єднаної територіальної громади з метою обміну досвідом завітав голова Овруцької міської ради Коруд Іван Ярославович.

Дата: 22.04.2019 15:52

Фото без описуДо Званівської сільської об'єднаної територіальної громади з метою обміну досвідом завітав голова Овруцької міської ради Коруд Іван Ярославович. Разом з сільським головою Олександром Олександровичем Білицьким, головою Бахмутської райдержадміністрації Дмитром Олександровичем Дресвянніковим та головним лікарем КНП "ЦПМСД" Андрієм Володимировичем Петриченко відвідали Званівський сільський будинок культури при якому створено  молодіжний центр, наразі тривають роботи по завершенню ремонту.
Відвідали  Званівську загальноовітню школу І-ІІІ ступенів, директор Ольга Іванівна Максименко розповіла про  досягнення Званівської школи та провела невелику екскурсію по класам.
Наступною зупинкою стала Званівська амбулаторія, там розміщується сучасний стоматологічний кабінет, який створено ПП Стиранець Юлією Олександрівною в рамках конкурсу "Український Донецький Куркуль"
Не оминули перлину села Званівка Монастир святого Василіянського Чину, це єдиний греко-католицький монастир у Донецькій області.
Останньою зупинкою стало господарство підприємця Олександра Степановича Чаплика, переможця конкурсу "Український Донецький Куркуль". Олександр Степанович має в господарстві 25 корів та виготовляє 46 видів натуральної, якісної, молочної  продукції , яка має шалений попит серед громадян.