14 березня відзначається День українського добровольця

Дата: 14.03.2019 16:34

На горі Карачун вшанували полеглих воїнів

13 березня напередодні Дня українського добровольця, який в Україні відзначається 14 березня, відбулись урочистості на «Меморіальному комплексі на горі Карачун». Участь у події взяв і військовий капелан о. Павло Федусів, ЧСВВ, настоятель Званівського монастиря.

В ході заходів пройшло нагородження волонтерською медаллю «За визволення Слов’янська» представників добровольчих батальйонів, які увійшли до підрозділів МВС та НГУ та приймали участь в звільненні Слов’янська і підтриманні правопорядку під час АТО на Сході України.

Присутні помолилися панахиду за полеглих героїв України. Відтак на Алеї Героїв відбулось висадження дерев та кущів.

Варто зазначити, що гора Карачун відома, зокрема, через військове протистояння на Сході України. Саме з гори Карачун українська армія довший час з честю і гідністю тримала свої позиції. У пам’ять про захисників України тут було створено меморіальний комплекс, де щороку вшановують їх пам’ять.