«Учитель року- 2019»
Найпрестижнішим професійним конкурсом для освітян є конкурс „Учитель року“. Участь у ньому дає можливість, а точніше, шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість.
Цьогоріч учитель Верхнькам’янської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Галицька Ірина Юріївна зайняла ІІ місце в обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2019» у в номінації "Основи здоров’я"
Шановна Ірино Юріївно!
Прийміть найщиріші привітання!
Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові можливості для подальшого розвитку в освітній сфері та здобуття нових цілей! Ми вдячні Вам за активну життєву позицію, творче ставлення до навчання та виховання дітей, ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес, наполегливість та небайдужість.
Ми пишаємося Вашим внеском у створення іміджу громади, у розвиток сучасної освіти Донеччини!
Бажаємо наснаги, натхнення та подальших творчих успіхів!
З повагою,
Сільський голова Олександр Білицький