Вітаємо з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2019 08:07

Фото без описуШановні жителі Званівської сільської об'єднаної територіальної громади!

Сто років тому день, 22 січня 1919 року, увійшов до національного календаря як визначна дата - День Соборності України. Саме у цей день на Софійській площі у Києві на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом – Днем Соборності України. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Тоді українцям не вдалося реалізувати бажаного, однак ця подія стала яскравим прикладом прагнення до національної єдності, адже саме у єдності наша сила.

Державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року. І сьогодні кожен з нас повинен на своєму місці працювати і робити все можливе для зміцнення нашої української держави.

На долю нашої країни випало немало труднощів, проте впевнений, що спільними зусиллями, лише в єдності наших дій та соборності душ ми зможемо відбудувати вільну та демократичну, істинно незалежну державу.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру та непохитної віри у гідне майбутнє рідного міста та України!

В День Соборності прийміть найщиріші побажання: терпіння, наснаги, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу.

З повагою, виконавчий комітет Званівської сільської ради!