Представники Званівської сільської об'єднаної територіальної громади взяли участь у навчальному модулі в рамках Програми місцевого системного розвитку.

Дата: 16.01.2019 13:04

В рамках проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" , Фондом "Східна Європа" у партнерстві з ТОВ " Бломінфо -Юкрейн", громадською організацією "ДЕСПРО" та Київським економічним інститутом виконується Програма Місцевого системного розвитку ,15 - 16 січня проводиться навчальні модулі серії тренінгів Програми серед землевпорядників та відповідальних за зв'язки з громадськістюу м.Краматорськ.
15 січня 2019 року представники Званівської сільської ради приймають участь в тренінгу який допомогає налагодити звязок між владою, громадою та бізнесом та вирішити проблеми землеустрою в нашій громаді.